فارسی   English   العربی
 
   
 
  هیرسا - مایع ظرفشویی بدون بو , شامپوی سر , شیشه پاک کن , مایع ظرفشویی و سرکه , مضرات ، فرمول ساخت و مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی , مایع دستشویی برای پوست های حساس , مایع دستشویی کودک , مایع دستشویی خوشبو , مایع دستشویی خارجی , مایع دستشویی مرطوب کننده , مایع ظرفشویی ضد حساسیت  
خانه | گالری تصاویر | مقالات | نظرسنجی | پیوندها | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
© حقوق کپی برداری برای هیرسا محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا

ارزش مایع ظرفشویی را بیشتر بدانید! کارهای خارق العاده با مایع ظرفشویی


فهرست مطالبی که در این مقاله می خوانید:

1- تمیز کردن فیلترهای تهویه کننده هوا با مایع ظرفشویی

2- رابطه ویژه مانیکور و مایع ظرفشویی

3- مایع ظرفشویی دوست پاک کننده و صمیمی مروارید و عقیق

4- استشمام رایحه دلپذیر مایع ظرفشویی از کابینت های گرانیتی!

1- تمیز کردن فیلترهای تهویه کننده هوا با مایع ظرفشویی

فیلترهای تهویه کننده هوا به شدت آلودگی ها و غبار را به خود جذب می کنند و در نتیجه باید پاکسازی شده تا این آلودگی ها را به داخل خانه انتقال ندهند. برای پاکسازی فیلترهای تهویه کننده هوا کافی است که از آب گرم همراه با مایع ظرفشویی استفاده کنید و به آرامی از طریق فرچه آن را تمیز کنید. 

2- رابطه ویژه مانیکور و مایع ظرفشویی

روغن های طبیعی معمولا روی ناخن افراد می چسبند و سخت جدا می شوند. برای این که مدت زمان باقی ماندن مواد استفاده شده در مانیکور را روی ناخن های خود کوتاه کنید بهتر است که چند قطره مایع ظرفشویی را در یک کاسه با آب گرم مخلوط کنید. هر چقدر که آب، داغ تر باشد، بهتر است. پس آب را تا جایی داغ کنید که تحمل آن را داشته باشید و ناخن های تان را به مدت 5 دقیقه قبل از لاک زدن، داخل آن قرار دهید. 

3- مایع ظرفشویی دوست پاک کننده و صمیمی مروارید و عقیق

سنگ های قیمتی مثل مروارید یا عقیق را هرگز با الکل تمیز و ضد عفونی نکنید؛ زیرا پوشش محافظ براق روی این سنگ های قیمتی بسیار ظریف بوده و در صورت آغشته شدن به الکل، ممکن است بشکند و یا ترک بخورد. در عوض برای تمیز کردن این سنگ های قیمتی، 15 دقیقه آن ها را داخل محلول آب و مایع ظرفشویی قرار دهید. سپس با یک مسواک روی مروارید یا عقیق بکشید تا تمیز شود. 

4- استشمام رایحه دلپذیر مایع ظرفشویی از کابینت های گرانیتی!

خانم های خانه دار عزیز، به هیچ عنوان از مواد اسیدی و شیمیایی مانند الکل، سرکه، وایتکس و شوینده های اسیدی برای تمیز کردن کابینت گرانیتی استفاده نکنید؛ زیرا استفاده مکرر از این شوینده های شیمیایی به مرور زمان، باعث ضعیف شدن و از بین رفتن لایه سیلیکونی روی سنگ گرانیت می شود. برای تمیز کردن این نوع کابینت ها می توانید از محلول آب ولرم و مایع ظرفشویی با رایحه دلپذیر استفاده کنید. علاوه بر تمیزی، رایحه دلپذیر مایع ظرفشویی از کابینت های گرانیتی شما به مشام خواهد رسید!