فارسی   English   العربی
 
   
 
  هیرسا - مایع ظرفشویی بدون بو , شامپوی سر , شیشه پاک کن , مایع ظرفشویی و سرکه , مضرات ، فرمول ساخت و مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی , مایع دستشویی برای پوست های حساس , مایع دستشویی کودک , مایع دستشویی خوشبو , مایع دستشویی خارجی , مایع دستشویی مرطوب کننده , مایع ظرفشویی ضد حساسیت  
خانه | گالری تصاویر | مقالات | نظرسنجی | پیوندها | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
© حقوق کپی برداری برای هیرسا محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا

از بین بردن کپک ظروف سفالی با استفاده از مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا


1- راهکاری مناسب برای از بین بردن کپک ظروف سفالی

یکی از مهمترین عواملی که منجر به ایجاد کپک بر روی ظروف سفالی می شود، شستشوی نامناسب ظروف است. عموم افرادی که با این موضوع روبرو هستند، پس از تهیه و خرید کوزه ماست سفالی و مدتی استفاده از آن شاهد ایجاد کپک در ظروف سفالی خام خود خواهند شد که دلیل اصلی آن عدم شستشوی مناسب ظرف است. 

1-1- شستشوی ظروف سفالی با مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا

برای این کار بهتر است مراحل زیر را با دقت انجام دهید تا در نهایت بتوانید از کوزه و یا ظروف سفالی خود در برابر کپک جلوگیری کنید.

از بین بردن کپک ظروف سفالی با استفاده از مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا

2-1- راهنمای کامل رفع و از بین بردن کپک ظروف سفالی با استفاده از مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا

1-2-1- در اولین مرحله پس از تهیه و خرید سفال (کوزه ماست یا آب و ...) سعی کنید ابتدا به صورت کامل آن ها را با مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا مورد شستشو قرار دهید. 

2-2-1- در این مرحله پس از تهیه ماست در ظرف سفالی، و پس از مصرف، مجدد ظرف را به خوبی با مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا مورد شستشو قرار دهید. 

3-2-1- برای رفع و از بین بردن کپک زدن ظروف سفالی حتما محتویات داخلی آن ها را به صورت کامل از ظرف خارج نموده و به کمک مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا و همچنین اسکاچ و سیم، چندین بار ظروف سفالی خود را به خوبی شستشو دهید. 

4-2-1- در مرحله آخر سعی کنید کوزه را به صورت وارونه بر روی زمین قرار داده تا خشک شود. 

2- برچسب ها: 

استفاده از مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا راهکاری مناسب برای از بین بردن کپک ظروف سفالی، شستشوی ظروف سفالی با مایع ظرفشویی با قدرت شویندگی بالا،