فارسی   English   العربی
 
   
 
  هیرسا - مایع ظرفشویی بدون بو , شامپوی سر , شیشه پاک کن , مایع ظرفشویی و سرکه , مضرات ، فرمول ساخت و مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی , مایع دستشویی برای پوست های حساس , مایع دستشویی کودک , مایع دستشویی خوشبو , مایع دستشویی خارجی , مایع دستشویی مرطوب کننده , مایع ظرفشویی ضد حساسیت  
خانه | گالری تصاویر | مقالات | نظرسنجی | پیوندها | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
© حقوق کپی برداری برای هیرسا محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا

دستگاه شستشوی ظروف اولتراسونیک یار کمکی مایع ظرفشویی


آنچه در این مقاله می خوانید:

1- تحولی در شستشوی ظروف هتل و رستوران

2- دستگاه شستشوی اولتراسونیک به کمک شستشوی ظروف می آید. 

3- مزایای استفاده از دستگاه اولتراسونیک یار سوم مایع ظرفشویی

4- از بین رفتن کامل باکتری ها و ویروس ها با استفاده از دستگاه اولتراسونیک و مایع ظرفشویی

1- تحولی در شستشوی ظروف هتل و رستوران

شستشوی ظرف ها فعالیتی است که در ظاهر نیاز به تفکر زیادی ندارد و شستن، آب کشیدن، خشک کردن و کنارگذاشتن ظرف ها، کاری است که همواره در خانه انجام می دهید. اما وقتی همین کار را قرار باشد در محیط های بزرگ تر مثل رستوران ها و هتل ها انجام دهید، حساسیت ها و جزئیات بیشتری باید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از افراد وقتی وارد رستوران می شوند، توجه خاصی به لکه های احتمالی روی لبه لیوان ها و قاشق ها می کنند. دیدن جای رژ لب روی لیوان یا لکه های چربی روی قاشق ها همچنین موید این است که صدها آلودگی دیگری نیز وجود دارد که با چشم غیر مسلح امکان دیدن آن وجود نداشته و می تواند تصویری نامناسب از بهداشت و شرایط باقی موارد آن هتل یا رستوران، در نظر افراد ایجاد کند. 

2- دستگاه شستشوی اولتراسونیک به کمک شستشوی ظروف می آید.

دستگاه شستشوی اولترا سونیک وسیله ای است که با استفاده از امواج اولتراسوند و آب یا مایع ظرفشویی، ظروف را از آلودگی ها تمیز می کند. به عبارت دیگر این دستگاهی است که به سرعت و به طور کامل می تواند کثیفی ها، میکروب ها و آلودگی ها ی دیگر را از ظروف و دیگر چیزهایی که درون آن قرار گرفته و در معرض موج های صوتی با فرکانس های بالا قرار می گیرند، پاک کند. 

3- مزایای استفاده از دستگاه اولتراسونیک یار سوم مایع ظرفشویی

دستگاههای اولتراسونیک برای شستشوی کثیفی های مختلفی از فلزات تا جواهرات و ... و زدودن آلودگی، گرد و خاک، روغن و چربی مورد استفاده قرار می گیرند. پاک کردن چربی و روغن و ... چیزی است که مهمترین بخش شستشوی ظروف را شامل می شود لذا می توان از دستگاههای اولتراسونیک برای شستشوی ظروف حجم کوچک در خانه تا حجم های بزرگ در رستوران ها، هتل ها و کافی شاپ ها استفاده کرد. این دستگاهها نسبت به شستشوی دستی ظروف و یا ماشین ظرفشویی دارای مزیت هایی است: 

4- از بین رفتن کامل باکتری ها و ویروس ها با استفاده از دستگاه اولتراسونیک و مایع ظرفشویی

علاوه بر افزایش بهره وری کارکنان و به حداقل رساندن تماس کارکنان با ظروف و تجهیزات آلوده به ویژه در شرایط حاضر که خطر اشاعه ویروس کرونا بسیار بالاست، شستشوی ظروف و تجهیزات رستوران ها و هتل ها با روش اولتراسونیک بسیار موثرتر و با کارایی بیتشر نسبت به روش های دستی و ماشینی است. در این روش آلودگی ها و میکروب های موجود در ظروف و تجهیزات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. 

یک مطالعه نشان داده است که استفاده از امواج اولتراسونیک برای شستشوی ظروف، زمان از بین رفتن باکتری ها، ویروس ها و دیگر موارد بیماری زا را از 3/5 ساعت به 30 دقیقه کاهش داده است. با بهره گیری از روش اولتراسونیک و مایع ظرفشویی با کیفیت بالا دیگر نیازی به شوینده های مخصوص مثل ماشین ظرفشویی نخواهد بود.