فارسی   English   العربی
 
   
 
  هیرسا - مایع ظرفشویی بدون بو , شامپوی سر , شیشه پاک کن , مایع ظرفشویی و سرکه , مضرات ، فرمول ساخت و مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی , مایع دستشویی برای پوست های حساس , مایع دستشویی کودک , مایع دستشویی خوشبو , مایع دستشویی خارجی , مایع دستشویی مرطوب کننده , مایع ظرفشویی ضد حساسیت  
خانه | گالری تصاویر | مقالات | نظرسنجی | پیوندها | نقشه سایت | درباره ما | تماس با ما
© حقوق کپی برداری برای هیرسا محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا

چگونه سلامتی خود را با مایع ظرفشویی بیمه کنیم؟


1- مایع ظرفشویی غلیظ بهتره یا رقیق؟

غلظت مایع ظرفشویی یکی از عواملی است که در تمامی تبلیغات تلویزیونی ذکر شده و همواره به تاثیر آن بر درخشندگی، تمیزی ظروف و رفع بوی زهم ظرف غذا اشاره می کند. اما باید توجه کرد که همواره مقداری از مایع ظرفشویی به ظروف می چسبد و در طی آب کشی پاک نمی شود و از طریق ظرف ها به درون بدن ما متقل شده و بر اعضای بدن ما در دراز مدت تاثیرات منفی خواهد گذاشت.

1-1- بیمه سلامتی با مایع ظرفشویی صد در صد پاک شونده از روی ظرف ها

هر چه مایع ظرفشویی کمتری به هنگام شستشوی ظرف ها مورد استفاده قرار گیرد و هر چه آبکشی ظرف ها با دقت و صحت بیشتری انجام شود، غلظت مواد شیمیایی وارد شده به بدن و در نتیجه روده و معده کم تر می شود.

2-1- مایع ظرفشویی با غلظت بهینه با خاصیت آبکشی 100 درصدی

یکی از گزینه های مناسب برای این که هم ظرف های تمیزی داشته باشید و هم نگران باقی ماندن مواد شوینده روی ظرف نباشید، استفاده از مایع ظرفشویی است که خاصیت آبکشی سریع داشته و راحت و آسان و 100 درصد از روی ظرف ها شستشو و پاک شود.

سلامتی خودر را با مایع ظرفشویی هیرسا حاوی عصاره رازیانه هم تضمین کنید و هم تا آخر عمر بیمه کنید! چون هم غلظت بهینه شده داره هم خاصیت آبکشی سریع داشته و هم راحت و آسان از روی ظرف ها شستشو و پاک میشه.

3-1- چطوری سلامتی من با مایع ظرفشویی تضمین میشه؟

سلامتی خودر را با مایع ظرفشویی هیرسا حاوی عصاره رازیانه هم تضمین کنید و هم تا آخر عمر بیمه کنید! چون هم غلظت بهینه شده داره هم خاصیت آبکشی سریع داشته و هم راحت و آسان از روی ظرف ها شستشو و پاک میشه.

2- برچسب ها: 

غلظت مایع ظرفشویی، آبکشی سریع و آسان و 100 درصدی، رفع بوی زهم ظرف غذا، بیمه سلامتی با مایع ظرفشویی صد در صد پاک شونده از روی ظرف ها